درباره فروشگاه راوین


امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

فروشگاه اینترنتی راوین  به صاحب امتیازی محمدرضا صادقیان ، فعالیت خود را از تیر ماه سال 1396 با هدف فروش لوازم جانبی کامپیوتر  با قیمت رقابتی نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و ارایه کالای با کیفیت تاسیس شد.ما تمام تلاش خود را برای رضایت مشتریان و رساندن کالای اصل به دست خریدار انجام میدهیم و امیدواریم شما مشتریان گرامی با حمایت از فروشگاه راوین ما را همراهی کنید


تمامی کالاهای ارایه شده در سایت علاوه بر گارانتی خود محصول شامل 7 روز ضمانت تعویض و عودت وجه در صورت مخدوش یا معیوب بودن کالا میشود.